Ben Gurme olarak sizlerden kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, mail ve telefon numaranız gibi) bilgileri talep ediyoruz ve bu bilgileri sadece Ben Gurme ticari ve pazarlama faaliyeti ile faaliyet konumuzda ticaretin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için kullanıyoruz. Sizleri tanımlayan hiç bir kişisel veriniz sizlerin izni olmadan üçüncü taraf kişiler ile amacı dışında paylaşılmayacaktır. Üyelik sözleşmesinde bahsedilen konular ile birlikte Ben Gurme sizlerin kişisel bilgilerini ticari ve pazarlama faaliyetlerinde kullanabilecektir.

 

Ben Gurme siparişin sizlere ulaşması için kargo firması gerekli olan bilgiler paylaşılabilmektedir.

bengurme.com tarafından sağlanan veriler tamamen ticari faaliyetlerimizi iyileştirmek amacıyla kullanılıp yorumlanmakta ve kişisel olmayan veriler hizmet kalitemizin iyileşitirilmesi için üçüncü taraf partner şirketler ile paylaşılabilmektedir. Bu veriler asla para karşılığı ya da farklı bir ticari amaç için asla satılmayacaktır.

Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. 

Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.