Ürün bedeli ve kargo ücreti ödendikten sonra sizlere ulaşan mailde belirtilen süre içerisinde ürünler kargoya teslim edilir. Aksi bir durum olması durumunda, kullanıcı bilgilendirilir.

Gıda ürünlerinde ürünler en geç sipariş tarihinden sonraki gün, (hafta sonu ve resmi tatiller hariç) bakır, kutnu (ipek) ve yemeni kategorileri için ise ürünler el ile yapıldığı için stok durumuna göre 5 ile 10 iş günü arasında kargoya teslim edilir.

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak tek yolu mevcuttur.  Kargo ile teslim şeklinde kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulabilmektedir.

Çerez Kullanımı